ElliottWelcome +38(044) 596-08-08 221-13-68
rynok kupit_cennye_bumagi evroobligacii_i_razmeshhenie_evroobligacij
torgovye_operacii investicionno-bankovskie_uslugi sdelki
pokupka_akcij-prodat_akcii obligacii mini-upravlyaushhaya_kompaniya

Облігації

Для юридичних осіб

Інвестування в облігації привабливо мінімальними ризиками при фіксованому регулярному доході, який може перевищувати дохід за банківськими депозитами.

 

Облігації(в тому числі і єврооблігації), як і банківський депозит, є інструментом з фіксованою прибутковістю і мінімальним рівнем ризику. Як і депозит, облігації активно використовуються для тимчасового розміщення капіталу. Однак, специфіка цього інструменту дозволяє більш ефективно використовувати стратегію короткочасного і, тим більше, довготривалого розміщення капіталу.

Інвестування в облігації дозволяє за короткий період з мінімальними ризиками отримати прибутковість, що перевищує прибутковість по ставці банківського депозиту. Крім того, інвестор може в будь-який момент продати облігації без втрати дохідності або взяти кредит під їх заставу, тоді як при достроковому припиненні депозиту губляться відсотки.

 

Варіант інвестування в облігації особливо актуальний для компаній, чий бізнес пов’язаний із сезонними коливаннями попиту, і для підприємств, які стикаються із необхідністю розміщення капіталу на певний проміжок часу.

В силу своєї специфіки облігації представляють особливий інтерес для інституціональних інвесторів, які можуть значно збільшувати прибутковість від операцій з цими паперами за допомогою операцій РЕПО.

 

Операції РЕПО

Пряме РЕПО- це продаж облігацій із зобов’язанням їх подальшого викупу через певний проміжок часу. Пряме РЕПО - ефективний інструмент підтримки ліквідності. Використовуючи операцію прямого РЕПО, інвестор отримує фондування на вигідних умовах за рахунок перевищення прибутковості облігацій над ставкою РЕПО, але при цьому не розпродає свій портфель. Угоди прямого РЕПО можуть розглядатися як аналог «торгівлі з плечем», тобто спосіб підвищення прибутковості від операцій з облігаціями.

Зворотне РЕПО- це купівля облігацій із зобов’язанням їх продати назад через певний проміжок часу. Якщо пряме РЕПО - це залучення грошей, то операцію зворотного РЕПО можна назвати вигідним розміщенням грошей і можливістю залучення паперів. При операції зворотного РЕПО інвестор отримує дохід за рахунок різниці між купівлею і продажем облігацій, яка розраховується виходячи із ставки залучення коштів.

 

Для приватних клієнтів

Інвестування в облігації - це можливість, включивши в інвестиційний портфель консервативний інструмент з фіксованою прибутковістю, розраховувати на регулярний стабільний дохід.

Облігації, як і банківські депозити, припускають мінімальні ризики при інвестуванні, однак прибутковість за облігаціями може істотно перевищувати прибутковість за банківськими вкладами. При цьому ви можете продати свої облігації в будь-який час, що, на відміну від дострокового закриття більшості депозитів, не призведе до втрати прибутковості.

На відміну від акцій, облігації не мають значних цінових коливань, і при корекціях на фондовому ринку саме облігації можуть виявитися оптимальним інструментом інвестування.

 

На сьогоднішній день ТОВ "ЕЛЛІОТТ КАПІТАЛ" надає весь комплекс послуг для інвестування в облігацій. Дзвоніть прямо зараз.